Сили оборони ведуть контрнаступальні дії на Харківщині — Генштаб ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Травня 2024, 20:53

Сили оборони України зупинили російські війська на Харківському напрямку та проводять контрнаступальні дії.

Про це заявив представник Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України полковник Ігор Прохоренко на брифінгу в Медіацентрі Україна в Києві.

«Обстановка складна. Сили оборони продовжують оборонятись на сході та півдні нашої держави, завдають вогневе ураження противнику. Основні дії відбуваються на Харківщині, Донеччині. Що стосується Харківського напрямку — противник веде наступальні операції з метою створення буферної зони. Наразі ворог зупинений, ситуація контрольована, проводяться контрнаступальні дії», — сказав Ігор Прохоренко.

За його словами, окупанти проводять наступальні дії також на сході Харківщини, планують зі сходу обійти місто Куп’янськ, але успіху не мають.

Жорсткі бойові дії тривають практично вздовж всієї лінії фронту. Сили оборони завдають загарбнику важких втрат, активно працює наша артилерія, безпілотні системи, задіюється авіація.

Ігор Прохоренко також повідомив, що на Сумщині та Чернігівщині ситуація контрольована. Водночас ворог накопичує війська на території рф.

За інформацією Генштабу ЗС України, 24 травня на Харківському напрямку ворог 12 разів намагався потіснити наші підрозділи із займаних позицій. Три штурмові дії тривають.

https://armyinform.com.ua/2024/05/24/syly-oborony-vedut-kontrnastupalni-diyi-na-harkivshhyni-genshtab-zsu/