У Силах оборони повідомили про невдалі спроби ворога прорватися в Красногорівку

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2024, 15:33

Противник не полишає спроб атакувати місто Красногорівка на Донеччині невеликими штурмовими групами, але успіху не має.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОСУВ «Хортиці» підполковник Назар Волошин.

«Час від часу ворог поодинокими групами намагається штурмувати східні околиці Красногорівки на бронетехніці. Наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують усі спроби й намагання ворога зайти у місто», — розповів Назар Волошин.

За його словами, протягом минулої доби на цьому напрямку за добу відбулося 15 ворожих штурмів, 181 обстріл позицій, два наступальні, три зустрічних бої та 108 скидів ворожих дронів.

Назар Волошин також розповів, що російські військові, які прорвалися штурмовою групою на сході Красногорівки та заховалися на території залишків вогнетривкого заводу, перебувають у складному становищі, оскільки практично позбавлені постачання боєкомплектом і підтримки бронетехніки.

«Наші воїни відрізали їм логістичні шляхи, взяли під контроль всю дорогу і підходи до заводу. Захисники стримують просування противника вглиб міста, ситуація знаходиться під контролем. Місто також перебуває під контролем підрозділів 59 окремої механізованої бригади імені Якова Гандзюка. Жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав», — наголосив речник.

Він додав, що за добу у районі Невельського-Красногорівки-Нетайлового українські військові знищили 20 окупантів, польовий склад БК, БМП, танк, а в окупантів понад 30 поранених.

https://armyinform.com.ua/2024/05/10/u-sylah-oborony-povidomyly-pro-nevdali-sproby-voroga-prorvatysya-v-krasnogorivku/