У Силах оборони розповіли, як росіяни штурмують Роботине на «уралах» і кидають поранених

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Травня 2024, 21:02

Військові рф намагаються штурмувати в напрямку Роботино у Запорізькій області малими групами, але без використання броньованої техніки.

Про це в ефірі Армія TV розповів командир 3 батальйону оперативного призначення бригади «Спартан» НГУ підполковник Олександр Букатар.

«Напружена обстановка, ворог постійно намагається штурмувати й звітує в інтернет-просторі, що Роботине він контролює. Але це повна маячня. Хоча вони постійно намагаються це робити, штурмувати, просочуватись», — розповів Олександр Букатар.

За його словами, росіяни не евакуюють ні загиблих, ні поранених з поля бою.

«Вони кажуть, що своїх не кидають, але це давно міф. Тому що вони своїх навіть поранених кидають. У них немає жодної евакуації, і людей вони відправляють в один кінець», — додав командир батальйону.

Олександр Букатар розповів, що останнім часом ворог почав активно використовувати нічні дрони зі скидами й нічні FPV-дрони, можливо, через появу нового підрозділу, який спеціалізується саме на БПЛА.

«Ворог діє по «сіряку» чи на самому світанку. Техніку деякий час не використовують, тому що всі подібні спроби були марні. Дійшли до того, що були штурми на «уралах», які обшивалися антидроновою сіткою. Також росіяни почали використовувати БМП-1 і МТ-ЛБ. Це стара техніка, хочемо вірити, що це від нестачі техніки», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби на Оріхівському напрямку ворог 16 разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

https://armyinform.com.ua/2024/05/09/u-sylah-oborony-rozpovily-yak-rosiyany-shturmuyut-robotyne-na-uralah-i-kydayut-poranenyh/