12 серпня відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум

12 серпня 2021 року в Україні відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений розвитку оборонної промисловості на період до 2030 року.

Організатор: Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Співорганізатори: НТУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського; Міністерство оборони України; Міністерство закордонних справ України; Міністерство освіти і науки України; Державне космічне агентство України; Державний концерн «Укроборонпром»; ГС «Ліга оборонних підприємств України»; ГС «Асоціація виробників озброєння та військової техніки України»; Національна академія наук України.

У межах форуму можна буде ознайомитися з експозицією новітніх досягнень у сфері ОПК, зокрема з продукцією оборонних підприємств і науково-технічними інноваційними розробками закладів вищої освіти.

До участі в Міжнародному оборонному інвестиційному форумі запрошено керівництво держави, членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук України, вітчизняних і міжнародних об’єднань та організацій, дипломатичний корпус, іноземних інвесторів з понад 20 держав, провідних експертів і політиків, керівників підприємств у галузі оборонно-промислового комплексу.

Здійснюватиметься пряма трансляція Міжнародного оборонного інвестиційного форуму.

Офіційне відкриття Міжнародного оборонного інвестиційного форуму відбудеться 12 серпня о 10-й годині 30 хвилин за адресою: майданчик «Sikorsky Challenge 2021», Київський політехнічний інститут, проспект Перемоги, 37, м. Київ.

Форум пройде відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці Незалежності України, затвердженого розпорядженням Кабміну від 31 травня 2021 р. № 583 на виконання указу Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України» від 21 жовтня 2020 року № 459.

Попередня акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься за електронною адресою: press@mspu.gov.ua.

https://armyinform.com.ua/2021/07/12-serpnya-vidbudetsya-mizhnarodnyj-oboronnyj-investyczijnyj-forum/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *