7 позашляховиків, 2 автобуси та тонни харчів передала війську лише одна громада Буковини

Від початку вторгнення російської федерації в Україну Селятинська сільська територіальна громада на Буковині активно підтримує захисників нашої країни та вимушених переселенців, яких війна зігнала з рідних місць та які знайшли тут прихисток.

Зокрема, для потреб Збройних Сил України сільська рада передала два шкільні автобуси. При цьому й пальне для транспортування захисників закуповують за кошти місцевого бюджету.

Також за ініціативи Селятинської громади відкрили волонтерський рахунок, на який кожен охочий може перерахувати кошти для потреб військових. Майже 30 тисяч гривень уже переказали на цей рахунок і місцеві релігійні організації.

Добровільно волонтерами стали десятки мешканців громади. На зібрані кошти вони вже придбали для війська сім автомобілів високої прохідності.

Ну, а про кількість переданих на передову смаколиків та речей першої потреби годі й казати. А головне — усе це робиться з любов’ю та впевненістю у перемозі Збройних Сил України!

https://armyinform.com.ua/2022/05/13/7-pozashlyahovykiv-2-avtobusy-ta-tonny-harchiv-peredala-vijsku-lyshe-odna-gromada-bukovyny/