8 тисяч євро за «непридатність» до військової служби: на Львівщині затримано організатора схеми

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2024, 14:53

Підозрюваний обіцяв знайомому вирішити питання про його ухилення від військової служби, зокрема допомогти виготовити медичні довідки про непридатність за станом здоров’я.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

За процесуального керівництва Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю військової частини за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний за понад 8500 євро обіцяв знайомому вирішити питання про його ухилення від військової служби, зокрема допомогти виготовити медичні довідки про непридатність за станом здоров’я.

При цьому він мав скористатися «зв’язками» та вплинути на службовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки і членів військово-лікарської комісії.

Затримали солдата у порядку ст. 208 КПК України на Львівщині — після отримання 8000 євро неправомірної вигоди. Ще 21 000 гривень йому було надіслано на картковий рахунок у якості авансу.

Наразі вирішується питання про обрання для нього міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, що нещодавно заблоковано 5 нових схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

https://armyinform.com.ua/2024/02/03/8-tysyach-yevro-za-neprydatnist-do-vijskovoyi-sluzhby-na-lvivshhyni-zatrymano-organizatora-shemy/