96,5 % померлих від ускладнень COVID-19 не були повністю вакцинованими

В Україні за період з 1 серпня по 31 жовтня 2021 року 94,3 % госпіталізованих хворих, яким діагностували коронавірусну хворобу, не пройшли повний курс вакцинації. 96,5 % померлих від ускладнень COVID-19 за цей період не отримали двох доз антиковідної вакцини. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Дані за останні три місяці вказують на те, що людей, які завершили курс вакцинації, госпіталізують із коронавірусною хворобою уп’ятеро рідше за тих, хто не отримав жодної дози вакцини або зробив лише одне щеплення. Вакциновані мають удев’ятеро менший ризик померти внаслідок COVID-19, ніж невакциновані.

В Україні нині можна щепитися однією з чотирьох вакцин: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. Наразі доступні 11,3 млн доз цих вакцин.

Усі ці вакцини захищають від важкого перебігу COVID-19 та рятують життя. Втім, треба пам’ятати, що найкращий захист вибудовується через 14 днів після отримання 2-ї дози вакцини.

Особливо важливо щепитися людям старшого віку, людям із супутніми захворюваннями, як-от: цукровий діабет, серцево-судинні, автоімунні, онкологічні захворювання, адже вони мають вищий ризик важко захворіти на COVID-19, отримати ускладнення та померти від цієї хвороби.

https://armyinform.com.ua/2021/11/965-pomerlyh-vid-uskladnen-covid-19-ne-buly-povnistyu-vakczynovanymy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *