Адміністрація США застерігає іноземні банки: не слід допомагати рф обходити санкції

Адміністрація США застерігає іноземні банки щодо неприпустимості допомагати росії обходити санкції – за це фінустанови отримують такі ж санкції та ризикують втратити доступ до ринків США та Європи.

Якщо компанії підтримуватимуть російські підприємства чи олігархів, на які накладено фінансові обмеження через війну в Україні, вони ризикують втратити доступ до ринків США та Європи.

Про це у п’ятницю сказав заступник міністра фінансів США Адевале Адеємо під час приватних зустрічей з представниками міжнародних банків у Нью-Йорку.

«Якщо ви надаєте матеріальну підтримку фізичній або юридичній особі, яка перебуває під санкціями, ми можемо поширити наш санкційний режим на вас і використовувати наші інструменти для переслідування, – сказав Адеємо. – Я хочу дати зрозуміти цим установам, які перебувають у країні, та іншим країнам, котрі, можливо, не вжили санкційних заходів: Сполучені Штати, наші союзники та партнери готові діяти, якщо ті вчиняють дії, що порушують наші санкції».

Джерело: The New York Times

https://armyinform.com.ua/2022/05/14/administracziya-ssha-zasterigaye-inozemni-banky-ne-slid-dopomagaty-rf-obhodyty-sankcziyi/