«Агенція оборонних закупівель» впроваджує новий інструмент для безпечного та конкурентного придбання зброї

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2024, 16:00

Державне підприємство Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель» (АОЗ) набуло права використовувати рамкові угоди для забезпеченні потреб Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Це передбачено ухваленою Кабінетом Міністрів постанови «Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 1 листопада 2022 року номер 1275». Документ розроблений Міністерством оборони з метою розширення можливостей АОЗ.

«Цей інструмент має низку переваг і дозволить проводити оборонні закупівлі у конкурентні способи, не розкриваючи при цьому чутливої інформації назагал – оскільки це може становити загрозу користувачам електронної системи закупівель», — йдеться в повідомленні.

Також, рамкова угода для потреб оборони є динамічнішою і дозволяє учасникам долучатися до неї протягом всього терміну дії.

«Це забезпечує прозорість, розвиток конкурентності середовища, сприятливі умови для бізнесу та залучення його до оборонних закупівель», — резюмували в оборонному відомстві.

Як повідомляла АрміяInform, для Збройних Сил України закупили 20 тисяч тактичних навушників.

https://armyinform.com.ua/2024/03/04/agencziya-oboronnyh-zakupivel-vprovadzhuye-novyj-instrument-dlya-bezpechnogo-ta-konkurentnogo-prydbannya-zbroyi/