Англомовний курс виховання доброчесності та запобігання корупції провели для слухачів курсів офіцерів об’єднаних штабів

Для слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, які наразі проходять підготовку на курсах офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L-3), провели курс виховання доброчесності та запобігання корупції. Повідомляє про це пресслужба НУОУ.

«Курс організований Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони НУОУ в рамках реалізації освітніх заходів Програми НАТО «Виховання доброчесності» (Вuilding Integrity) за сприяння і партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії та Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони Норвегії (CIDS)», — йдеться в інформаційному повідомленні.

Викладачами та тренерами виступили директорка програми Building integrity Академії оборони Великої Британії пані Жаклін Девіс, пані Леслі Пеллетт — фахівець з питань управління фінансами та урядування програми ВІ Академії оборони Великої Британії та підполковник Ієн Комбер — представник відділу міжнародних відносин Академії оборони Британії, фахівець з розробки доктрин з питань запобігання тероризму, розбудови спроможностей, оцінювання якості та стабілізаційних і інформаційних операцій.

Зокрема, пані Жаклін Девіс провела низку семінарських занять з питань застосування найкращих практик у закупівлях та логістиці.

Зазначається, що заняття поєднували в собі лекції та тренінги, виконання практичних завдань, завдяки чому слухачі опанували засади застосування стандартів доброчесності, сучасних правових механізмів зниження ризиків корупції, впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, удосконалення системи управління кадровими, фінансовими і матеріальними ресурсами тощо.

https://armyinform.com.ua/2021/10/anglomovnyj-kurs-vyhovannya-dobrochesnosti-ta-zapobigannya-korupcziyi-provely-dlya-sluhachiv-kursiv-oficzeriv-obyednanyh-shtabiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *