Армійка Анна Рижикова посіла друге місце на змаганнях у Нідерландах

Чим ближче XXXII літні Олімпійські ігри в Токіо, тим уважніше ми приглядаємось до армійських спортсменів, які вибороли олімпійські ліцензії і беруть участь у різноманітних змаганнях, готуючись до головної спортивної події року.

У нідерландському місті Генгело відбулися міжнародні легкоатлетичні змагання FBK Games, які входять до серії World Continental Tour Gold.

Як повідомив кореспонденту АрміяInform армійський тренер з легкої атлетики Євген Мазур, молодший лейтенант Анна Рижикова зі своїм найкращим результатом сезону й шостим результатом сезону у світі фінішувала другою на дистанції 400 метрів з бар’єрами (54.59 с).

До цього Анна взяла участь у командному чемпіонаті України і змаганнях в чеській Остраві, де фінішувала другою. З того показника вона скинула п’ять десятих секунди. Швидшою була лише Фемке Боль з Нідерландів (54.33 с).