Армійка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 метрів

У канадському місті Галіфакс триває чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное. Людмила Лузан, представниця ЗС України, стала чемпіонкою в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України.

«Каноїстка Людмила Лузан у напруженій боротьбі на 0,87 секунди випереджає на фініші 500-метрівки господарку змагань Софію Дженсен і здобуває другу золоту і загалом вже третю свою медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, що триває у канадському Галіфаксі», – йдеться у повідомленні.

Напередодні українка перемогла на дистанції 1000 м в одиночці та стала віцечемпіонкою світу у каное-двійці на 500 м разом з армійкою Анастасією Четверіковою.