«Арт-десант» на передовій

Напередодні свята Дня захисників і захисниць України район проведення операції Об’єднаних сил відвідали артисти творчого волонтерського об’єднання «Арт-десант».

Це відомий аматорський колектив, який був створений ще на початку російсько-української  війни. Починаючи з серпня 2015 року благодійні артисти провели понад 350 концертів вздовж всієї лінії фронту. До складу об’єднання входять відомі народні та заслужені артисти України, лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів, композитори, поети, письменники, публіцисти, громадські діячі.

Цього разу перед воїнами, що боронять країну на Луганському напрямку, виступили народна артистка України Леся Горова, заслужений артист України Віктор Кавун, композитор, автор-виконавець Віктор Відоменко та інші відомі виконавці.

Гучними оплесками військовослужбовці віддячували артистам за натхненне виконання народних українських пісень, як-от: «Недописана історія», «Перепілонька», «Синьоока дівчина», «Отаман», «Серединка» тощо.

— Ми дуже вдячні артистам за виступ, — поділився своїми враженнями від концерту військовослужбовець Сергій. — Своїми піснями вони не тільки піднімають настрій воїнам та знімають психологічну напругу, але і створюють неповторну атмосферу свята, теплого родинного затишку, повертають до приємних спогадів і мрій.

https://armyinform.com.ua/2021/10/art-desant-na-peredovij/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *