«Асоціація саперів України» провела квести для дітей і навчальні сесії для дорослих

Інструктори громадської організації «Асоціація саперів України» продовжують проводити навчальні сесії з цивільним населенням різних областей України у рамках проєкту «Розвиток потенціалу EORE в Україні», що реалізовується спільно з організацією MAG Ukraine (Mines Advisory Group).

Цього разу 5 навчальних сесій відбулися у Чернігові. Вони проводилися з різними категоріями населення – дітьми, їхніми батьками, а також із працівниками закладів освіти та сім’ями, які постраждали від широкомасштабної агресії російської федерації.

Як розповіли в Асоціації саперів України, для дітлахів інструктори організували цікаві квести – так школярі засвоюють матеріал набагато краще. Для дорослих же були проведені інтерактивні навчальні сесії з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

– Кінцева мета занять – зміна поведінки дітей і дорослих на безпечну та збереження життя і здоров’я наших співгромадян, – говорить голова правління Асоціації саперів України Тимур Пістрюга.

читайте також:

Також днями подібні заняття інструктори асоціації провели у Харкові. Тут навчальні сесії відбулися для співробітників водоканалу, які щодня працюють у небезпечних районах міста.

читайте також:

У різних регіонах країни інструктори організації проводять заняття й для внутрішньо переміщених осіб – переселенців із тих областей, де ведуться активні бойові дії. На жаль, цим людям уже доводилося стикатися з вибухонебезпечними предметами, і вони як ніхто інший знають, наскільки цінні для життя й здоров’я знання, що вони отримують від саперів.

https://armyinform.com.ua/2022/07/31/asocziacziya-saperiv-ukrayiny-provela-kvesty-dlya-ditej-i-navchalni-sesiyi-dlya-doroslyh/