Біля Криму тренувалися облаштовувати мінно-вибухові загородження військові інженери

На одному з полігонів бойової підготовки, що неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, інженерно-саперні підрозділи зі складу Об’єднаних сил Збройних Сил України провели тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень. 

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

– Під час навчань військові інженери відпрацювали дії підрозділів зі встановлення протитанкового мінного поля та здійснення маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження, – повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, воїни-сапери, застосовуючи мінні загороджувачі, відпрацювали питання встановлення на суходолі протитанкових мін як в ґрунт, так і на його поверхні. 

– Поєднання  заздалегідь підготовлених оборонних укріплень з системою інженерних загороджень та багато ешелонованим вогневим ураженням на ймовірних напрямках дій противника, не лише значно ускладнюють його просування у глибину оборони, а й завдають йому значних втрат, – наголосив командувач.

[embedded content]

https://armyinform.com.ua/2021/06/bilya-krymu-trenuvalysya-oblashtovuvaty-minno-vybuhovi-zagorodzhennya-vijskovi-inzhenery/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *