Біля тимчасово окупованого Криму зайняли вогневі позиції тактичні ракетні комплекси «Точка-У»

Екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У» Командування об’єднаних сил Збройних Сил України, які несуть бойове чергування на адміністративному кордоні України з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом здійснили марш, зайняли вогневі позиції та «відпрацювали» по цілях.

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил Збройних Сил України

Тренування із завдавання  умовних ракетних ударів відбулося на одному з полігонів Херсонщини, в умовах, максимально наближених до бойових.

За словами командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, під час тактико-спеціальних навчань розрахунки ТРК «Точка-У» продемонстрували вмілі дії при переведенні комплексів із похідного положення в бойове,  з подальшим перевантаженням ракет із транспортно-заряджаючої машини на пускові установки.

 – Підрозділ швидко вийшов у район бойового застосування та здійснив топографічну прив’язку перед проведенням поодиноких і групових пусків по місцях зосередження повітряного та морського десанту умовного противника, – зазначив Сергій Наєв.

Крім того, ракетні розрахунки відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості, а також  відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

https://armyinform.com.ua/2021/10/bilya-tymchasovo-okupovanogo-krymu-zajnyaly-vognevi-pozycziyi-taktychni-raketni-kompleksy-tochka-u/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *