Будь-яке військове вторгнення в Україну матиме серйозні наслідки — заява МЗС Великої Британії

Речник Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії зробив заяву стосовно переговорів, що відбулися в Женеві 10 січня 2022 року. 

У ній ідеться про те, що Британія солідарна із союзниками та партнерами, зокрема із США, в засудженні загрозливої поведінки Росії й притягуватиме РФ до відповідальності згідно з її зобов’язаннями в рамках Гельсінського завершального акта, Будапештського меморандуму та Мінських угод.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ, Співдружності та розвитку Великої Британії.

«Велика Британія тісно співпрацює з нашими союзниками та партнерами, включно із США, щоб дати зрозуміти Росії, що ми не погоджуємося з її кампанією з підриву її демократичних сусідів», — стверджує він.

Також речник Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії наголосив, що Росія повинна припинити свої акти агресії і дотримуватися дипломатичного шляху. 

«Будь-яке військове вторгнення в Україну було б величезною стратегічною помилкою із серйозними наслідками», — заявили в МЗС Великої Британії.

https://armyinform.com.ua/2022/01/11/bud-yake-vijskove-vtorgnennya-v-ukrayinu-matyme-serjozni-naslidky-zayava-mzs-velykoyi-brytaniyi/