Чарівне іграшкове зайченя, виготовлене мамою захисників, допомагає волонтерам збирати гроші на безпілотник

Від початку широкомасштабного вторгнення російських окупантів в Україну вінницький Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір) перетворився на пункт збору гуманітарної допомоги.

Сюди небайдужі мешканці міста та області привозили все потрібне для військових. Спочатку це були гроші, продукти, засоби гігієни, теплі речі, ліхтарики, спальники, каремати тощо. Згодом волонтери отримували гуманітарну допомогу з-за кордону та розподіляли її за потребами. Водночас почали збір коштів на купівлю автомобілів для військових підрозділів на передовій та БПЛА. Загалом було придбано 17 машин та кілька дронів із тепловізорами.

А нещодавно до Ветеранського простору завітала Наталя Василівна — мати двох військових, які нині на передовій. Жінка мешкає в селі Джурин на Вінниччині. Вона — дивовижна рукодільниця — вишиває та плете іграшки.

— Знаю, як важко відпускати дітей на війну. Знаю, чого варто лише їх зібрати. Тому намагаємося з чоловіком допомогти як можемо, — розповіла пані Наталя в проєкті від Ветеранського простору «Люди Перемоги». — Двоє наших синів у перший же день повномасштабного вторгнення приїхали в рідне село, щоб зібрати речі і йти до військкомату. Тепер за рукоділлям я щодня молюся за своїх дітей.

Зайчики, ведмедики, котики, ляльки — це далеко не увесь перелік того, що здатна створити мама-рукодільниця. Свої роботи з допомогою дівчинки-сусідки продає в інтернет-магазині. Є навіть замовлення з-за кордону.

— Іноземці просять щось на українську тематику. Ось вив’язала кумів: кум із салом на виделці, а кума — з мискою вареників, — говорить жінка.

Вишила Наталя Василівна і два весільні рушники «На щастя, на долю» для своїх синів. Хлопці стежать за маминою творчою діяльністю через соцмережі. А вона з чоловіком з нетерпінням чекає їх додому з Перемогою.

Одну зі своїх найкращих іграшок — рожеве зайченя — майстриня передала волонтерам у Ветеранський простір, які вирішили виставити її на аукціон.

Торги триватимуть до 1 серпня. Стартова ціна була 300 грн, кожний наступний крок — 50 грн. Станом на 28 липня найвища зроблена ставка — 3000 грн. Долучитись до акції можна на сторінці Ветеранського простору у фейсбуку.

Кошти, отримані від продажу іграшки, підуть на купівлю дрона для одного з підрозділів Збройних Сил України.

https://armyinform.com.ua/2022/07/28/charivne-igrashkove-zajchenya-dopomagaye-volonteram/