Чотири країни приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

    Окрім України, Чорногорія, Албанія та Норвегія підтвердили своє приєднання до рішення Ради ЄС щодо продовження санкцій  проти Росії   через підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Про це повідомляє Укрінформ.

У Декларації Високого представника ЄС щодо приєднання трьох  країн до рішень Євросоюзу йдеться про те, що: «10 вересня 2021 року Рада ЄС ухвалила Рішення 2021/1470, що доповнює Рішення 2014/145/CFSP. Рішення Ради ЄС поновлює чинні обмежувальні заходи на наступні 6 місяців, до 15 березня 2022 року. Країни-кандидати Чорногорія й Албанія, країна Європейської зони вільної торгівлі Норвегія, член Європейського економічного простору, а також Україна, приєдналися до цього рішення Ради ЄС».

Нагадаємо, що Рада ЄС у вересні схвалила рішення про продовження санкцій на пів року до 15 березня 2022 року. Наразі у санкційному списку 177 фізичних та 48 юридичних осіб.
Санкції передбачають обмеження на поїздки в країни ЄС, заморожування фінансових активів і заборону на надання грошових коштів або інших економічних ресурсів включеним до списку особам.

https://armyinform.com.ua/2021/10/chotyry-krayiny-pryyednalysya-do-prodovzhennya-sankczij-yes-proty-rosiyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *