Депутати парламентів країн НАТО та їхніх союзників завітали в гості до українських військових моряків

Учасники засідання Міжпарламентської ради Україна — НАТО (UNIC), яке триває в Одесі, відвідали військово-морську базу «Південь» ВМС ЗС України. На початку візиту наші колеги вшанували пам’ять військовослужбовців ВМС, які загинули, захищаючи Україну.

Також закордонні гості та представники вітчизняних владних структур ознайомилися з організацією служби та побутом українських військових моряків, оглянули бойові кораблі та катери флоту, поспілкувались із флотськими офіцерами та матросами.

Згодом парламентарі понад десяти держав-членів Альянсу і партнерів НАТО відвідали Водолазну школу ЗС України, фахівці якої розповіли делегатам про всі особливості підготовки військових водолазів у нашій країні.

Разом із командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віцеадміралом Олексієм Неїжпапою учасники Міжпарламентської ради Україна — НАТО на місці більш детально обговорили спільні дії стосовно посилення безпеки в Чорноморському регіоні та реалізації нагальних заходів щодо посилення і розвитку ВМС ЗС України.

Фото: служба зв’язків з громадськістю ВМС ЗС України

https://armyinform.com.ua/2021/10/deputaty-parlamentiv-krayin-nato-ta-yihnih-soyuznykiv-zavitaly-v-gosti-do-ukrayinskyh-vijskovyh-moryakiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *