Для офіцерів ВМС провели онлайн-курс з питань ситуаційної обізнаності про морську обстановку

У рамках курсу офіцери Збройних сил Литви розповіли представникам Командування Військово-Морських Сил ЗС України про військові загрози для приморських держав та інструменти, які дозволяють їх вчасно виявити.

Більш детально лектори зупинилися на  системах висвітлення надводної (підводної) обстановки. Литовські фахівці окремо наголосили, що дані системи використовують під час планування операцій на стратегічному, оперативному та тактичному рівнях.

На досвіді власної країни офіцери показали, що в системах ситуаційної обізнаності про морську обстановку важливу роль відіграє чітка та тісна взаємодія державних органів влади, збройних сил та усіх компаній, які використовують морські комунікації. 

Також закордонні спеціалісти розповіли, як кооперація  систем висвітлення надводної (підводної) обстановки працює в інтересах державної безпеки.

Участь у подібних семінарах не лише сприяє зростанню професійного рівня українських морських офіцерів, але й допомагає більш якісно розбудовувати і вдосконалювати вітчизняну систему ситуаційної обізнаності про морську обстановку.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/11/dlya-oficzeriv-vms-provely-onlajn-kurs-z-pytan-sytuaczijnoyi-obiznanosti-pro-morsku-obstanovku/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *