Дмитро Кулеба відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки

Під час робочої поїздки на Львівщину Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Тут начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив поважну делегацію вітчизняного дипломатичного відомства  з діяльністю Центру та видового навчального закладу. Гості побували в Центрі імітаційного моделювання, побачили практичну підготовку військовослужбовців на ділянці «Бій у місті». Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба особливо цікавився мовною підготовкою курсантів і залишився приємно враженим процесом підготовки майбутніх офіцерів у цьому важливому напрямку.

«Завдяки всебічній підтримці партнерів та злагодженій роботі з Урядом нашої держави, зокрема й з Міністерством закордонних справ України,  міжнародне військове співробітництво у Національній академії сухопутних військ стрімко зростає, його результатом є динамічне просування українського війська до найкращих світових стандартів, насамперед армій країн-членів НАТО», — написав згодом на своїй сторінці у Facebook начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Фото пресслужби Національної академії

https://armyinform.com.ua/2021/10/dmytro-kuleba-vidvidav-mizhnarodnyj-czentr-myrotvorchosti-ta-bezpeky/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *