Дмитро Разумков про Міжнародний центр миротворчості та безпеки: «Плани цих центрів написані кров’ю. Якщо б вони в нас були до 2014-го, точно втрат у нас було би менше!»

У межах робочої поїздки на Львівщину Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Тут він зустрівся з начальником Львівського гарнізону й очільником видового навчального закладу генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. Під час зустрічі Дмитро Разумков разом з народними депутатами України, керівництвом Львівської облдержадміністрації і облради, представниками місцевих громад, ознайомився з інфраструктурою, завданнями й можливостями Міжнародного центру миротворчості і безпеки. Спікер парламенту відвідав Центр імітаційного моделювання, спостерігав за тренуванням військових, зокрема, 95-ї аеромобільної бригади в межах підготовки особового складу з ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості.

— Сьогодні я тут уперше. Я зустрів близьку і рідну для себе 95-ту аеромобільну бригаду — це фактично земляки мої. Багато хто з них віддав своє життя за нашу державу. І сьогодні воїни говорять про те, що ті умови, в яких вони тренуються, таких більше ніде немає! Причому мова йде не лише про Україну, а й про інші держави, де вони мали змогу брати участь у навчаннях. Тут краще. Чому краще? Бо це не теорія — це вже наша практика і досвід, які ми здобули завдяки війні, і тут все вже продумано. Плани цих центрів написані кров’ю. Якщо б вони в нас були до 2014 року, точно втрат у нас було б менше! — зазначив Дмитро Разумков.

За його словами, тут важливо те, що триває постійна підготовка особового складу, йдуть ротації бригад.

— Солдат не може стояти на місці, він повинен бути готовим до всього, — резюмував Голова Верховної Ради України.

Також тут він заохотив низку військовослужбовців. А ще посидів за кермом бронеавтомобіля «Козак-2».

https://armyinform.com.ua/2021/06/dmytro-razumkov-pro-mizhnarodnyj-czentr-myrotvorchosti-ta-bezpeky-plany-czyh-czentriv-napysani-krovyu-yakshho-b-vony-v-nas-buly-do-2014-go-tochno-vtrat-u-nas-bulo-by-menshe/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *