Дзвін Пам’яті пролунав одинадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні, 18 вересня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки. Про це повідомляє сайт Міноборони.

[embedded content]

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав одинадцять разів …

У цей день внаслідок бойових дій з російськими окупантами у 2014 році загинули:

Солдат БЕЗРІДНИЙ Руслан Васильович

Прапорщик БЕРЕЖНИЙ Геннадій Анатолійович

Сержант КАПІНУС Віталій Анатолійович

Молодший сержант КРАВЧЕНКО Андрій Іванович

Молодший сержант ЛИТОВЧЕНКО Олег Валерійович

Старший сержант МИХАЙЛОВ Сергій Петрович

Солдат ПРОНІН Сергій Миколайович

Старший солдат СУЩЕВСЬКИЙ Андрій Вікторович

У 2015 році внаслідок російської агресії на Сході України загинув:

Солдат ПОЙДА Василь Васильович

У 2018 році віддали життя за Україну

СержантМАТВІЄНКО Володимир Анатолійович

Молодший сержант ТКАЧОВ Володимир Вікторович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

https://armyinform.com.ua/2021/09/dzvin-pamyati-prolunav-odynadczyat-raziv-v-minoborony-vshanuvaly-zagyblyh-ukrayinskyh-zahysnykiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *