Ексклюзивні повербанки для військових від одеського майстра

Традиційно за плечима українських військових незмінно стоять волонтери. Сьогодні тисячі людей згуртувалися, аби протистояти рашистській поторочі. Кожен намагається зробити свій внесок, щоб наблизити нашу перемогу.

на фото Альберт та Лариса

Працює не покладаючи рук і одесит Альберт Вірнін, який останні тижні робить повербанки для українських захисників. Перші 28 вже відправлені військовим.

— У чому ж їхні переваги? По-перше, вони обходяться значно дешевше, ніж покупні. По-друге, їхню «начинку» становлять тільки ті запчастини, які потрібні для роботи. Адже навіть у досить дорогих, частина акумуляторів — це металеві циліндри з піском, що підтверджується розбором понад п’ятдесят «заводських» повербанків, — пояснює дружина майстра Лариса.

Проте найбільшою перевагою жінка вважає те, що створює їх класний спеціаліст із 50-річним стажем (Альберт взяв до рук паяльник у 7 років, і з того часу вони не розлучалися), і в них вкладено дуже багато любові до своїх і ненависті до рашистів, а ще впевненості в Перемозі.

Вона також розповіла, що більшість запчастин подружжя купує за власний кошт, трохи допомагають небайдужі.

— Наприклад, останні 10 «банок» мають патріотичні корпуси, їх теж розробив Алік, а надрукував один чудовий хлопець, ресурси якого, на жаль, наразі зайняті в іншому важливому проєкті, — говорить Лариса.

У зв’язку з цим подружжя вирішило останні виготовлені 4 повербанки продати охочим. Ціна одного гаджета від одеського майстра — 1200 гривень. Лариса Вірніна зазначає, що таку вартість виправдовує ексклюзивність повербанку та якість, на яку Альберт дає гарантію. Крім того, виручені кошти підуть на «високотехнологічне залізо», яке допоможе захищати Миколаїв.

— Хоча сума в 4800 гривень не така й велика, але ж пам’ятаєте — «лента за лентою…» І, можливо, за таким принципом нам вдасться втілити в життя ще один важливий проєкт, — поділилася сподіваннями одеситка.

https://armyinform.com.ua/2022/05/14/eksklyuzyvni-poverbanky-dlya-vijskovyh-vid-odeskogo-majstra/