Естонія надає допомогу постраждалим від війни домогосподарствам в Україні: куди звертатись

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Лютого 2024, 20:19

Постраждалі від війни домогосподарства в Україні можуть отримати допомогу від Естонської ради у справах біженців.

Постраждалі від війни домогосподарства в Україні можуть отримати допомогу від Естонської ради у справах біженців.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

У межах «Програми екстреної підтримки засобів до існування» домогосподарства трьох регіонів можуть отримати субсидії на започаткування або відновлення економічної діяльності.

Подати заявку на участь у програмі можуть мешканці таких громад:

  • Широківської та Новомиколаївської Запорізької області;
  • Березнегуватської та Казанківської Миколаївської області;
  • Шевченківської та Слобожанської, що на Харківщині.

Вони зможуть отримати від 23 500 до 33 000 гривень залежно від діяльності. Допомога буде перерахована на вказаний банківський рахунок.

Грантова підтримка надається для запуску або відновлення таких видів господарської діяльності: тваринництво, виробництво молочної продукції, птахівництво, городництво, бджолярство тощо.

Дізнатися докладніше про умови участі, а також подати заявку на участь у програмі можна за посиланням. Дедлайн — 29 лютого 2024 року.

За додатковою інформацією можна звертатися за номером: (067) 508-08-39, або на електронну адресу: livelihoods@pagulasabi.ee.

Як повідомляа АрміяInform, 3 лютого Міністерство оборони Естонської Республіки заявило про передачу Україні протитанкових систем Javelin, кулеметів, боєприпасів до стрілецької зброї.

https://armyinform.com.ua/2024/02/05/estoniya-nadaye-dopomogu-postrazhdalym-vid-vijny-domogospodarstvam-v-ukrayini-kudy-zvertatys/