Ганна Маляр: Наша єдність нівелює плани кремля

Ілюстративне фото

За майже 160 днів з початку широкомасштабного вторгнення ми думали, що вже бачили всі жахіття «русского миру», але росіяни продовжують втрачати людську подобу в найгірших традиціях червоного та нацистського режиму, і останні події тому підтвердження. Захисники та захисниці України самовіддано б’ються на фронті та не допускають, щоб держава-злочинець поширювала терор на інші регіони.

«Хочу зазначити, що сила і відвага українського народу, наша єдність і згуртованість нівелюють плани кремля», — про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр на брифінгу в Укрінформі.

Так, нещодавно відбулася низка зустрічей та переговорів керівництва МОУ із нашими закордонними партнерами. Заступник Міністра оборони України — заступник Голови Національного органу з питань протимінної діяльності Вячеслав Шаповалов зустрівся зі співробітниками американської компанії Tetra Tech — офіційного представника Державного Департаменту США в Україні, на якого покладено завдання з надання від імені США допомоги нашій країні у сфері протимінної діяльності.

«Ми добре розуміємо, що наслідки війни треба буде ліквідовувати не одне десятиліття. Нині Уряд Сполучених Штатів є найбільшим спонсором у світі з питань розмінування», — зазначила заступник Міністра оборони України.

читайте також:

28 липня на ХІІІ засіданні Національного кластера кібербезпеки на тему «Кібербезпека на місцевому рівні: регіональні виклики та захист кордонів» заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олег Гайдук анонсував проведення Національного оборонного хакатону за ініціативи Міністерства оборони України у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ, РНБО України та підтримки американських партнерів.

Завданнями хакатону визначена координація зусиль кіберспільноти в рамках виконання завдань кібероборони України, організаційно-правові засади діяльності сил кібероборони, створення та провадження провідних рішень кіберборотьби, що організовується.

читайте також:

Сьогодні рф фінансує різноманітні культурні заходи та ЗМІ в Європі для впливу на суспільну думку європейців. Завдання рф — максимально зменшити підтримку України.

«Я мала зустріч із представниками Збройних сил Великої Британії з питань стратегічних комунікацій та військовими дипломатами Посольства Великої Британії в Україні.

Обговорювали напрямки співпраці в сфері стратегічних комунікацій та протидії інформаційним спецопераціям рф.

Війна, розв’язана російською федерацією в Україні, є новим викликом для Європи з точки зору інструменту стратегічних комунікацій. Тому дуже важливою є спільна боротьба європейських країн проти кремлівського режиму і ворожої пропаганди.

росія застосовує свою інформаційну зброю та підтримує політичні й культурні проєкти на європейському континенті й в інших частинах світу. Така інформаційна експансія несе загрозу для Європи, яку треба зупинити. Ми готові до спільної боротьби з експансією рф», — підкреслила Ганна Маляр.

https://armyinform.com.ua/2022/08/04/ganna-malyar-nasha-yednist-nivelyuye-plany-kremlya/