Ганна Маляр закликала уважно ставитися до інформації, яка з’являється на інтернет-платформах

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр попередила користувачів мережі Фейсбук про те, що  сторінка Запорізького військового госпіталю наразі ведеться не військовими, а громадськими активістами, які переслідують власні цілі. Тож Медичні сили Збройних Сил України в жодному разі не несуть відповідальності за розміщений контент.

Про це вона написала на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

«Ми вимушені попередити вас, що інформація, яка публікується Запорізький Військовий Госпіталь / Zaporizhzhia Military Hospital, не відповідає дійсності і Медичні сили Збройних Сил України не несуть відповідальності за публікації, що з’являються на цій сторінці

Наразі дописи на сторінці формуються не військовослужбовцями госпіталю, а громадськими активістами, які переслідують власні цілі.

Ще раз перепрошуємо за незручності та просимо у своїх судженнях посилатися лише на перевірену інформацію та офіційні джерела. Дякуємо за розуміння!» – наголосила Ганна Маляр.

https://armyinform.com.ua/2022/05/06/ganna-malyar-zaklykala-uvazhno-stavytysya-do-informacziyi-yaka-zyavlyayetsya-na-internet-platformah/