Глава держави вшанував жертв терактів 11 вересня

Президент України Володимир Зеленський, вшановуючи загиблих 20 років тому внаслідок терактів 11 вересня 2001 року, підкреслив, що тероризму немає виправдання. Про це він повідомив у Твітері.

«20 років тому жахливі атаки 9/11 назавжди змінили світ. Сьогодні ми разом з американським народом згадуємо жертв цієї трагедії. Тероризму немає виправдання, маємо й надалі спільно протидіяти йому», – написав глава держави.

Президент наголосив, що Україна залишається пліч-о-пліч зі США у цій боротьбі.

Нагадаємо, теракт 11 вересня 2001 року у США – низка терористичних атак, під час яких терористи-смертники на захоплених літаках атакували вежі Всесвітнього торговельного центру у Нью-Йорку та будівлю Пентагону у Вашингтоні. Безпрецедентні теракти, які назавжди змінили Америку, скоїли 19 молодих арабів, виконуючи накази ісламістів, які базувалися в Афганістані.

11 вересня о 8:46 ранку перший літак врізався у північну башту Всесвітнього торговельного центру у Нижньому Манхеттені. За 17 хвилин другий літак врізався у Південну вежу. Менш як за 90 хвилин, вежі-близнюки, в яких щодня працювали до 50 тис. осіб впали. О 9:37 третій авіалайнер врізався у західний фасад Пентагону. О 10:03 четвертий літак впав на поле на півдні Пенсильванії. Він прямував у Капітолій або у Білий дім, але завдяки сміливості пасажирів, які вже знали про те, що Америка зазнала нападів, задуму терористів не судилося збутися.

У Всесвітньому торговельному центрі загинуло понад 2600 осіб; 125 загинули у Пентагоні; 256 людей загинули в усіх чотирьох літаках. Серед загиблих – громадяни США та ще 91 держави, зокрема й України.

https://armyinform.com.ua/2021/09/glava-derzhavy-vshanuvav-zhertv-teraktiv-11-veresnya/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *