Глави МЗС Німеччини, Франції та Росії обговорили ситуацію на сході України

Міністри закордонних справ Німеччини та Франції під час спільної телефонної розмови з російським колегою закликали РФ «зробити позитивний внесок» у мирне врегулювання конфлікту на сході України.

Як передає Укрінформ, про розмову Гайко Мааса та Жана-Іва Ле Дріана із Сергієм Лавровим повідомляється на сайті МЗС Німеччини.

«У центрі телефонної розмови перебував конфлікт на сході України. Міністр закордонних справ Гайко Маас та його французький колега Жан-Ів Ле Дріан підкреслили зусилля Німеччини та Франції у «нормандському форматі» задля досягнення суттєвого прогресу у врегулюванні конфлікту. Міністри обговорили стан переговорів з імплементації Мінських домовленостей 2014/2015 рр. та висновки Паризького саміту від грудня 2019 р. Росію також закликали зробити позитивний внесок у врегулювання конфлікту», – йдеться у повідомленні.

У німецькому МЗС також заявили, що перша річниця домовленості про додаткові заходи зі стабілізації режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року «може стати маркером для підтвердження дотримання перемир’я».

Крім того, з огляду на нещодавні переміщення російських військ біля кордону з Україною міністри закордонних справ Франції та Німеччини закликали РФ виконувати свої зобов’язання із забезпечення прозорості за Віденським документом.

https://armyinform.com.ua/2021/06/glavy-mzs-nimechchyny-francziyi-ta-rosiyi-obgovoryly-sytuacziyu-na-shodi-ukrayiny/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *