Гліб Канєвський обійняв посаду т.в.о. директора Департаменту політики закупівель

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2024, 14:23

Гліб Канєвський долучився до Міністерства оборони і обійняв посаду тимчасово виконувача обов’язків директора Департаменту політики закупівель.

Про це повідомив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

«Посилюємо нашу команду. Радий вітати Гліба Канєвського на посаді т.в.о. директора Департаменту політики закупівель. Це ключовий елемент у новій системі закупівель Міноборони, яку ми будуємо за стандартами НАТО», — повідомив він.

За словами заступника Міністра оборони, Гліб Канєвський має 12 років досвіду в громадському секторі, проєктному менеджменті та участі в міжнародних антикорупційних проєктах. Останні пʼять років очолював відомий антикорупційний центр StateWatch. Брав участь у розробці Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки в секторі оборони.

«Переконаний, що саме ціннісні люди мають працювати над розробкою та втіленням прозорих процедур в сфері оборонних закупівель», — наголосив Дмитро Кліменков.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні, 10 лютого, Кабмін звільнив генерал-лейтенанта Олександра Павлюка з посади заступника глави Міноборони.

https://armyinform.com.ua/2024/02/10/glib-kanyevskyj-obijnyav-posadu-t-v-o-dyrektora-departamentu-polityky-zakupivel/