Гола та боса колись могутня «друга армія» у світі

Такий висновок можна зробити з листа, який з’явився у мережі Інтернет, тимчасового виконувача обов’язків командувача 41-ї армії рф до міського голови новосибірська.

У листі російський полковник о. короткевич звертається з проханням до мера міста допомогти в забезпеченні його підрозділів і частин, які виконують завдання зі спеціальної військової операції у Донецькій і Луганській областях, різним: від вологих серветок – до сірників. Цим листом-проханням він вчергове підтверджує, що військові із 41-ї армії беруть участь – воюють на території України. Список із 21 переліченого доволі великий. Зі змістом якого ви можете власноруч переконатися, переглянувши його. Однак зі всього списку найбільш зацікавило те, що командувач цілої армії, а це на хвильку кілька військових частин, просить для своїх підлеглих 5 тисяч пар шкарпеток, труси і майки по дві тисячі пар, вологі серветки, шампуні, мило і… навіть туалетний папір.

А де ж розхвалене державне забезпечення російських солдатів? Складається враження, що вся могутність армії рф чимало років приховувалась і лише набирала помпезності за допомогою різних пропагандистів. І лише в телевізорі, і щороку у традиційних парадах військових чи в щорічних купаннях у фонтанах. Але це вже точно, що не на полі бою. А насправді армія розкрадалась роками, тож не дивно, чому в низки високих армійських чиновників і керівництва країни у приватній власності окремі маєтки та навіть палаци у всяких геленджиках, по кілька приватних будинків у різних країнах світу і чимало власних найдорожчих яхт у світі.

Тож і не дивно, що хвалені російські солдати та буряти на території України крали все від унітазів і велосипедів із блендерами до спідньої білизни…

Отака вона роздута велич російської армії – другої з кінця у світі – російські солдати поїхали воювати в Україну голі, босі, без трусів і туалетного паперу.

https://armyinform.com.ua/2022/06/18/gola-ta-bosa-kolys-mogutnya-druga-armiya-u-sviti/