Гроші, виручені з продажу картин ветеранів, підуть на допомогу родинам загиблих воїнів

Благодійна виставка-аукціон картин ветеранів російсько-української війни «Мистецтво, що рятує» розпочата в галереї європейського живопису «Євро-Арт», що в центрі Рівного. Відвідувачам представлено понад шість десятків робіт, кошти від продажу яких планують витратити адресно на лікування членів родин загиблих героїв. Кожна з картин має свою стартову ціну. Деякі з них від тисячі гривень і більше.

Благодійний проєкт діє за підтримки секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна, Рівненського будинку ветеранів та громадської організації «Рівне Разом». Містянам роботи майже чотирьох десятків авторів, важкопоранених учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, презентують вперше.

Схожі картини українських ветеранів уже були представлені на благодійних виставках у Великій Британії, Ірландії, Франції, Португалії. Попереду – Іспанія, Італія та США.

Як розповіла директор Будинку ветеранів Рівного Вікторія Шинкаренко, проєкт із реабілітації ветеранів арттерапією діє уже четвертий рік поспіль. У його рамках заняття відбуваються в обласному госпіталі для ветеранів війни у Клевані, а віднедавна й у Будинку ветеранів. Художня творчість допомагає учасникам бойових дій відновити життєві сили, позбутися негативних спогадів, страхів і тривожних думок.

читайте також:

У руках Вікторії Шинкаренко робота під назвою «Кораблик». ЇЇ автор пацієнт центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни полковник Збройних Сил України, який рік тому виконував важливі завдання із захисту країни, а нещодавно, після інсульту, вперше взяв до рук фарби та почав творити, прив’язуючи пензля до кисті руки.

Особливість цього заходу в тому, що «початківців» сьогодні підтримали відомі в Україні художники: Олександр Бобришев, Гаяне Атоян, Наталія Герасименко та багато рівненських митців. Благодійна виставка-аукціон ветеранів російсько-української війни триватиме до 19 грудня 2021 року.

Упродовж першого дня виставки вдалося зібрати майже 100 тисяч гривень.

https://armyinform.com.ua/2021/11/groshi-vyrucheni-z-prodazhu-kartyn-veteraniv-pidut-na-dopomogu-rodynam-zagyblyh-voyiniv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *