ГУР заперечує правдивість викладених рф списків загиблих в Оленівці

Після вбивства українських військовополонених в Оленівці російські окупати виклали в загальний доступ список начебто загиблих українських захисників. Правдивість цих списків піддає сумніву Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими одразу звернувся до росії щодо надання інформації, списків загиблих, поранених внаслідок цього теракту, а також з приводу повернення тіл загиблих захисників. На жаль, досі не отримано офіційних відповідей, ми можемо оперувати лише тими даними, які росіяни оприлюднили в Інтернеті», – повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов.

читайте також:

У ході перевірки у цих списках є прізвища тих українських воїнів, які були поранені до подій в Оленівці, та щодо яких були домовленості про обмін найближчим часом, і які на момент теракту мали перебувати в лікарні, а не в бараку у промисловій зоні.

«Відповідно говорити про підтвердження списків ми не можемо, а офіційних відповідей в рамках міжнародного права росіяни досі не надали», – наголосив представник ГУР МО України.

https://armyinform.com.ua/2022/08/02/gur-zaperechuye-pravdyvist-vykladenyh-rf-spyskiv-zagyblyh-v-olenivczi/