Хмельницькі «Суперельфи» відправили дітям загиблих героїв 1500 подарунків

Головний Супер-ельф Хмельницької резиденції Олександр Баурін (справа)

Минулого рокутаких подарунків було 3500, цього ж року – майже 4000! І саме стільки дітей по всій Україні, батьки яких загинули або були важко поранені в російсько-українській війні, отримають днями гостинці від Святого Миколая через його казкових помічників «Суперельфів»у рамках акції «Свято без тата».

Як вже повідомляла «АрміяInform», різдвяна акція «Свято без тата» – знак пам’яті та вдячності нащадкам героїв – захисників України, яка успішно діє вже восьмий рік поспіль. Ідейними натхненницями й засновницями акції є дві українки, які вже тривалий час мешкають в Польщі – це Галина Андрушкова та її донька Вікторія Батрин. Дівчата упродовж року через свою сторінку «Świętabeztaty/Свята без тата» у «Фейсбук» організовують збір коштів для акції від українців, і не тільки, з усього світу.

читайте також:

Як працюють помічники Святого Миколая у Хмельницькому – найбільшій резиденції«Ельфів» в Україні, АрміяInform розповів її головний «Суперельф»,військовий волонтер Олександр Баурін.До речі, саме Олександрові належить ідея розширити в акції «Свята без тата» коло дітей наших героїв-захисників. Він запропонував надсилати подарунки не лише тим,у кого загинули тато чи мама, а й тим, чиї батьки дістали важкі поранення та зараз прикуті до ліжка чи інвалідного візка. Погодьтеся – це правильно і справедливо.

1500 із 4000 подарунків поїхали до дітей із Хмельницького

– Я допомагаю Святому Миколаю з 2016-го. Для того, аби кожна дитина до 18 років, у якої на війні загинув чи є важко поранений батько, отримала до новорічно-різдвяних свят подарунок, 36 наших «Суперельфів» працювали від 26 грудня. Ми уточнили через Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки дані, сформували і звірили списки дітей. Це важливо, адже щоразу є сім’ї загиблих військових чи добровольців, які мігрують Україною чи за кордон. У Хмельницькому офісі, від старту цьогорічної акції, ми запакували 1500 подарунків, з яких 1080 відправили швидкими санчатами (рейсові автобуси.-Авт.) у Закарпатську, Донецьку, Луганську, Чернігівську, Сумську, Харківську, Херсонську, Запорізьку, Миколаївську, Полтавську, Кіровоградську, Черкаську, Одеську, Чернівецьку області. Решту – 320 подарунків- ми передали безпосередньо офіцерам обласного ТЦК та СП для діток Хмельницької області, – каже головний «Суперельф».

Раніше запаковані, підписані для кожної дитини подарунки йшли з Польщі міжнародними авторейсамиодразу в регіони.Завданням«Суперельфів» в Україні було їхнє вручення. Через пандемію коронавірусу, коли багато країн Європи та окремі області України «закрились», логістика змінилась.Тепер частину подарунка «Суперельфи» отримують із-закордону, а доукомплектовуютьйого за кошти «Свята без тата» вже на місцях.

– Наш цьогорічний подарунок запаковано в паперовий пакетіз брендом «#superelf», -продовжує Олександр. – У ньому: книжка братів Капранових «Історія Незалежності України», солодощі, брендована вишивкоюшапочка і лист від «Ельфів» діткам героїв. Ці листи з QR-кодом -для того, щоби дитина,відсканувавши його, могла, окрім привітання, отримати від помічників Святого Миколая індивідуальне завдання. Вони прості – самому застеляти зранку ліжко,вимити посуд, допомагати мамі в прибиранні, виносити сміття, бавитися з молодшим братиком чи сестричкою, коли мама на кухні тощо,

«Суперельфи» Хмельницької резиденції кажуть, що кілька днів поспіль вони спали, як солдати в наряді – по 4 години.

– Але ми отримуємо задоволення від того, що даруємо радість дітям. Їхні щасливі очі на світлинах з подарунком у руках – джерело нашої енергії, – зауважує з цього приводу головний «Суперельф»і пропонує переглянути відео на «Фейсбук», де вони як справжні Ельфи старанно пакують подарунки діткам. Також Олександр пропонує в кінці 2022 року усім, хто має добре серце, спробувати себе в ролі «Суперельфа»- помічника Святого Миколая!

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2022/01/07/hmelnyczki-superelfy-vidpravyly-dityam-zagyblyh-geroyiv-1500-podarunkiv/