Ілля Євлаш розповів, для чого ворог використовує ракети «циркон» і пояснив паузу в застосуванні «шахедів»

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2024, 11:34

Завдаючи ударів по Україні гіперзвуковими ракетами «циркон», війська рф фактично проводять їх тестування у бойових умовах.

Про це розповів речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

«Про це зброю ми знаємо небагато. Ворог тримає в таємниці ТТХ, наші експерти зараз вивчають які особливості вона має. Ця зброя використовується противником і як випробування її в бойових умовах, для тестування наших систем ППО», — сказав Ілля Євлаш.

За його словами, наразі збивати ці ракети може тільки зенітно-ракетний комплекс Patriot, Який уже неодноразово доводив свою високу ефективність не тільки з цирконами, але і з ракетами «кинджал».

Ракети «Циркон»: що про них відомо і на скільки вони «унікальні»

Ракети «Циркон»: що про них відомо і на скільки вони «унікальні»

«Її надзвичайно вразити, вона швидко дістається будь-якої точки нашої країни. Тому коли з’являється повідомлення про повітряну тривогу, радимо негайно спуститися в укриття», — додав речник.

Ілля Євлаш також прокоментував паузу у ворожих ударах «шахедами». За його словами, росіяни аналізують інформацію попередніх днів про застосування засобів вогневого ураження.

«Проводять аналіз, виявляють маршрути, де наші ППО та радіолокаційні станції. Ця перерва, це втому числі робота та планування і накопичення, оскільки рф не може постійно проводити масовані удари, як би їй цього не хотілося», — сказав він.

Раніше у Силах оборони повідомили про кількість російських «цирконів» у Криму.

https://armyinform.com.ua/2024/04/01/illya-yevlash-rozpoviv-dlya-chogo-vorog-vykorystovuye-rakety-czyrkon-i-poyasnyv-pauzu-v-zastosuvanni-shahediv/