Іноземні гранатомети майже витіснили радянські зразки цієї зброї в нашому підрозділі — інструктор ТрО

АрміяInform вже розповідала про деталі підготовки військовослужбовців Запорізької окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Тоді мова йшла про один з іноземних кулеметів, що вже стоїть на озброєнні в наших воїнів. Цього ж разу один з інструкторів бригади розповів, як загалом відбувається підготовка. На чому акцентується найбільша увага? Який рівень досвіду в наших військовослужбовців? Та чи достатньо вмотивовані Сили ТрО ЗСУ? Про це читайте в нашому матеріалі.

— З урахуванням стрімкого розвитку подій на фронтах відбулися зміни завдань, які виконували Сили ТрО ЗСУ. Це потягнуло за собою і зміни у бойовій підготовці. Частину військовослужбовців бригади становлять добровольці, у яких не було достатнього бойового досвіду. Тому займалися бойовою підготовкою «з коліс», безпосередньо в підрозділах, із залученням досвідчених військовослужбовців. Надані знання дозволили витримати удари загарбників у перші місяці війни, — розповідає інструктор.

За його словами, у бригаді створено навчальний табір, де проводиться комплексне навчання військовослужбовців у складі підрозділів. 

— У цьому таборі військовослужбовці здобувають навички з тактики, тактичної медицини, інженерного забезпечення бойових дій та вогневої підготовки. Військовослужбовці вмотивовані та «заряджені» на навчання, що сильно допомагає в навчанні. Інструкторський склад підбирався з числа найбільш підготовлених та досвідчених воїнів бригади, вони передають не тільки свої знання, а й бойовий досвід, — зазначає військовий.

Ми вже писали, як Запорізька окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ використовує американський кулемет М240. Тож, коли мова заходить про озброєння від країн-партнерів, інструктор висловлює думку, що, за його спостереженням, іноземні одноразові протитанкові гранатомети АТ–4,  М72 LOW та С–90 майже витіснили в його підрозділі радянські зразки цієї зброї. Що ще раз свідчить про якість партнерської допомоги для нашого війська.

https://armyinform.com.ua/2022/06/17/inozemni-granatomety-majzhe-vytisnyly-radyanski-zrazky-cziyeyi-zbroyi-v-nashomu-pidrozdili-instruktor-tro/