Іран пообіцяв надати Україні доступ до справи про збитий літак МАУ

Іран пообіцяв надати українському слідству доступ до матеріалів справи у суді щодо збиття пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в небі над Тегераном. При цьому офіційного підтвердження про початок судового процесу Київ поки що не отримав

Про це у Twitter повідомив заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов.

«Родичі жертв рейсу PS752 питають про завершення переговорів України і Ірану. Офіційного підтвердження про початок судового процесу ми так і не отримали. Проте Іран пообіцяв надати слідству України доступ до матеріалів справи в суді в Тегерані, а також дані з кваліфікації злочину та міри відповідальності», – написав Гюндуз Мамедов.

Як повідомляла АрміяInform, минулого тижня відбувся черговий раунд переговорів з Іраном щодо компенсацій за катастрофу літака МАУ під Тегераном. За результатами переговорів Україна, Канада, Швеція та Велика Британія висунули Ірану низку вимог.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що конкретна сума компенсацій постраждалим і загиблим в авіакатастрофі літака МАУ під Тегераном не повинна прийматися одностороннім рішенням  влади Ірану.

https://armyinform.com.ua/2021/06/iran-poobiczyav-nadaty-ukrayini-dostup-do-spravy-pro-zbytyj-litak-mau/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *