Ірина Верещук: Зараз ми проводимо переговори про обмін 38 важкопоранених бійців з «Азовсталі»

Ситуація щодо російського вторгнення

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулася у своєму телеграм-каналі до публічних людей з проханням утриматися від коментування ситуації навколо евакуації важкопоранених з «Азовсталі», яка готується, – це шкодить переговорному процесу.

«За дорученням Президента ми ведемо дуже складні перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з «Азовсталі» в обмін на полонених росіян», – наголосила вона.

На жаль, публічні коментарі деяких політиків, журналістів та громадських діячів щодо змісту переговорів не тільки дезінформують та дезорієнтують суспільство, а й шкодять переговорному процесу, зауважила посадовець.

«Я дуже прошу. Йдеться про життя людей. Утримайтеся від публічних коментарів про те, чого не знаєте», – закликала Ірина Верещук.

Вона уточнила, що зараз ведуться переговори лише про 38 важкопоранених бійців.

«Працюємо покроково. Обміняємо 38 важких, потім будемо рухатись далі. Зараз немає перемовин про обмін 500 або 600 людей, про що повідомляють деякі ЗМІ. Закликаю всіх працювати серйозно, не пускатися в нереальні міркування та заяви», – резюмувала віцепрем’єр-міністр.

Джерело: Урядовий портал

https://armyinform.com.ua/2022/05/12/iryna-vereshhuk-zaklykala-utrymatysya-vid-komentariv-po-evakuacziyi-z-azovstali-jdetsya-pro-zhyttya-lyudej/