ІТ-армія атакувала понад 400 онлайн-ресурсів рф за тиждень

За останній тиждень хакери-добровольці з усього світу атакували понад 400 онлайн-ресурсів за тиждень. Серед нанесених ударів: зірваний виступ путіна, російські суди та сайти терористів.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

«Доки ворог продовжує обстрілювати територію України, понад 250 тисяч хакерів-добровольців з усього світу щодня завдають ворогу кіберударів. З 13 до 19 червня ІТ-армією було атаковано більше як 400 російських онлайн-ресурсів», – йдеться в повідомленні.

Під час економічного форуму із виступом путіна була атакована база акредитації економічного форуму, який відбувався в Петербурзі, що змусило організаторів перенести виступ путіна на годину. Це зіпсувало його зустріч із військовими кореспондентами та зменшило кількість огидної пропаганди від головного терориста світу.

Регіональні суди рф. Інформація, яка зберігається на ресурсах російських регіональних судів, кілька тижнів залишається недоступною через постійні кібератаки.

Сайти терористичних утворень в Україні. IT-армія вивела з ладу онлайн-ресурси терористичних утворень на тимчасово окупованих територіях України. російським терористичним утворенням не місце в Україні, а їхнім сайтам — в інтернеті.

Російські ЗМІ. IT-армія продовжує стримувати пропаганду та не зупиняє «профілактичні» роботи з російськими ЗМІ.

https://armyinform.com.ua/2022/06/20/it-armiya-atakuvala-ponad-400-onlajn-resursiv-rf-za-tyzhden/