Із ветеранів — у серфери!

Ветерани АТО/ООС демонструють, що і після поранення, та навіть після ампутації кінцівок, можна не пасти задніх перед професійними атлетами. Тож нікого не здивувало, що в масштабних всеукраїнських змаганнях із SUP-серфінгу, які відбудуться у Вінниці 17–18 липня, відкрито окрему категорію — veterans.

— Знаю не з чуток, оскільки і сам є ветераном, учасником Invictus Games, наскільки важливими є подібні заходи, — пояснює Ігор Гемба, один із організаторів водного фестивалю. — Активність дає можливість ветеранам переключатись, знайти сили, можливості, спілкуватись! Це вкрай важливий елемент реінтеграції в цивільне життя.

Воїни з різних бойових бригад уже активно реєструються на захід. Шанси на перемогу у ветеранів — серйозні! Адже більшість із них не нехтують регулярним спортом! Та жодних потурань для них не буде.

— Устаткування особистого немає, тож дошки надає клуб, та більше жодних поблажок. Це не буде аматорством, усе відбуватиметься за регламентом повноцінних спортивних змагань, — додає Ігор Гемба. — Серед зареєстрованих є чоловіки після складних поранень, є хлопець із протезом замість стопи. Та їх активності змогли б позаздрити навіть найздоровіші чоловіки! Як не крути, а всі обмеження насамперед у нашій голові! Очікуємо, що участь візьмуть і ветеранки. Дехто з воїнів приїде й з інших міст України, тож впевнений, що час проведемо весело та корисно!

https://armyinform.com.ua/2021/07/iz-veteraniv-u-serfery/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *