Javelin, кулемети та боєприпаси: Естонія передала Україні нову партію військової допомоги

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2024, 15:25

Сьогодні, 3 лютого, міністерство оборони Естонської Республіки повідомило про те, що протитанкові системи Javelin, кулемети, боєприпаси до стрілецької зброї прибули до України.

Про це повідомила пресслужба Міноборони Естонії.

«Я радий, що черговий пакет допомоги надійшов в Україну і ним користуються українські захисники», – сказав глава Міноборони Естонії Ханно Певкур. 

Точного обсягу, часу прибуття цього пакета допомоги та інших деталей постачання не розголошують із міркувань безпеки.

«Останні події в Європі показують, що надсилання важливих ракет та іншої військової допомоги Україні продовжується у великих масштабах, і цим разом із нашими союзниками ми посилаємо чітке повідомлення кремлю, що ми продовжуватимемо підтримувати Україну до тих пір, поки настане переможний кінець», – додав очільник Міноборони Естонії. 

Як додали в естонському оборонному відомстві, з 2022 року вони надали Україні військову допомогу на суму майже 500 мільйонів євро, або близько 1,4 відсотка валового внутрішнього продукту.

Як повідомляла АрміяInform, Дмитро Кліменков заявив, що Естонія надаватиме Україні військову допомогу обсягом у 0,25% від свого ВВП.

https://armyinform.com.ua/2024/02/03/javelin-kulemety-ta-boyeprypasy-estoniya-peredala-ukrayini-novu-partiyu-vijskovoyi-dopomogy/