Кабінет Міністрів України пом’якшив карантинні обмеження

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про пом’якшення карантинних обмежень, запроваджених у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Про це йдеться в урядовій постанові №583.

Документ, серед іншого, дозволяє проведення масових заходів, якщо у приміщенні перебуває не більше 1 людини на 4 кв. метри площі будівлі, території або наповненістю залів понад дві третини місць (при заповненні двох рядів відвідувачами і одним пустим рядом).

Обмеження не застосовують,якщо у всіх його учасників і організаторів заходу є негативний результат тесту на ковід методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену, проведеного не більше ніж за 72 години до проведення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Дозволяється також прийом відвідувачів в кінотеатрах, інших установах культури з наповненістю залів не більше двох третин місць.

Крім того, «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки буде встановлюватися, якщо кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів – менше 75, коєфіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на антиген менш 4%, кількість тестувань методом ПЛР або експрес-тестування протягом останніх семи днів на 100 тис. населення – понад 300 і на всій території України немає регіонів з встановленим «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

https://armyinform.com.ua/2021/06/kabinet-ministriv-ukrayiny-pomyakshyv-karantynni-obmezhennya/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *