«Клас НАТО», тактичні ігри у віртуальному просторі та просто неба

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут щороку впроваджують нові підходи до освітнього процесу. Упродовж літа командування та науково-педагогічний колектив навчального закладу працювали над тим, аби оновити та привести до сучасних умов навчально-матеріальну базу закладу. Зокрема, підготувати до навчального року кабінети та приміщення, які пов’язані із вивченням профільного предмету «Захист Вітчизни». І ми не даремно робимо наголос на тому, що таких інновацій цього року в ліцеї багато.

[embedded content]

– Готовність наших вихованців до засвоєння необхідної інформації ми вписали в концепцію загального навчального процесу. Клас вивчення англійської мови водночас є «класом НАТО». У візуальному оформленні якого ми використали найнеобхіднішу інформацію про Альянс, яку мають знати юнаки. Є спеціалізований клас, де вони вивчатимуть військовий компонент, тактичні знаки НАТО, а заразом на комп’ютерах зможуть у форматі «тактичної гри» відпрацювати свої навички на програмному забезпеченні, яке нам надали фахівці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Хлопці зможуть спробувати себе в ролі командира відділення, наносячи на мапи обстановку, віддаючи накази підлеглим. Крім того, навіть у коридорах навчального корпусу ми повністю концептуально оновили візуальне оформлення. Майбутні військові повинні знати історію українського війська. Тому ми розмістили інформацію про найяскравіших військових діячів України, починаючи від Князя Святослава Хороброго. І, крім того, кожен інформаційний стенд містить відомості про те, яка сучасна військова частина чи навчальний заклад носить ім’я того чи іншого славетного українського військового діяча. Тож, ми окреслили тяглість військових традицій і зробили цікавим вивчення військової історії для наших вихованців. Кожен клас фактично доповнює інформацію, що розміщена в попередньому. І кінцевою платформою, де ліцеїсти реалізовують на практиці здобуті теоретичні знання, є майданчик практичних командних ігор. Наш навчальний заклад уже закупив повністю обладнання для гри в пейнтбол. І 12 юнаків одночасно можуть вести гру просто неба, – розповідає методист військового ліцею полковник запасу Петро Черник.

Нагадаємо, що цього року у Львові військовий ліцей здійснив перший набір юнаків у восьмі класи. То ж серед хлопців у одностроях, які звикають до армійських порядків та дисципліни, вже є юнаки, яким лише нещодавно виповнилось 13 років.

Додамо, що до оновлення зовнішнього вигляду ліцею імені Гроїв Крут у Львові долучилися й військові журналісти львівського офісу АрміяInform. Понад пів сотні великих світлин, на яких зображені воїни різних підрозділів Збройних Сил України, військова техніка під час польових навчань та миттєвостей проведення АТО/ООС на сході України, нині прикрашають стіни навчального корпусу військового ліцею.

Фото та відео автора

https://armyinform.com.ua/2021/09/klas-nato-taktychni-igry-u-virtualnomu-prostori-ta-prosto-neba/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *