Командири частин протиповітряної оборони ЗСУ формували єдині погляди на ведення бойових дій

Актуальність зазначеної тематики обумовлена загостренням обстановки навколо України та готовністю військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України до адекватного реагування на можливу широкомасштабну агресію РФ.

Слід зауважити, що для проведення занять був залучений підрозділ, який в цьому році виконував завдання у складі Об’єднаних сил та здійснив практичні пуски ракет на державному випробувальному полігоні «Ягорлик».

На навчальних місцях розглянуто порядок роботи підрозділів в умовах застосування крилатих ракет, виконання завдань зенітного ракетного прикриття вночі, особливості здійснення маршу, ознайомлення з новітніми зразками РЕБ, які надходять до військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Також, спільно із підрозділом Національної гвардії України, на практиці відпрацьовано заходи із протидії вороже налаштованому місцевому населенню та діям диверсійно-розвідувальних груп.

https://armyinform.com.ua/2021/11/komandyry-chastyn-protypovitryanoyi-oborony-zsu-formuvaly-yedyni-poglyady-na-vedennya-bojovyh-dij/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *