Командувач Об’єднаних сил ознайомився з перебігом ремонтно-відновлювальних робіт в Авдіївці

Сьогодні під час робочої поїздки до міста Авдіївки командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк ознайомився з перебігом ремонтно-відновлювальних робітна території цивільного житлового масиву прифронтового міста. У приватному секторі відновлювальні роботи виконують ремонтні бригади Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які входять до складу Об’єднаних сил. Аби відновити до настання холодів дахи, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, сто п’ятдесят рятувальників із трьох областей України наполегливо працюють на об’єктах цивільної інфраструктури. Про це повідомляє пресцентр ООС.

—Як ми бачимо, особовий склад операції Об’єднаних сил не лише захищає Україну від ворога на передовій, а також займається відновленням цивільної інфраструктури —допомагає людям, будинки яких постраждали внаслідок бойових дій, — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк. — Я ще раз наголошую — Україна ніколи нікого не залишить у біді. Це постійна та системна робота у співпраці з місцевими військово-цивільними адміністраціями.

Ремонтні бригади переважно відновлюють пошкоджені будинки, ремонтують дахи та приводять до порядку подвір’я і присадибні ділянки. Кошти на будівельний матеріал виділяють із бюджету Донецької обласної державної адміністрації.

— У період з  2017 року і дотепер лише в Авдіївці силами ДСНС було відновлено 934 об’єкти житлової інфраструктури, — повідомив начальник Головного управління ДСНС у Донецькій області Олексій Мігрін.  — Робота в цьому напрямку продовжується, і ми намагатимемося допомогти якомога більшій частині людей, будівлі котрих зазнали пошкоджень від обстрілів ворога, — сказав Олексій Мігрін.

Також генерал-лейтенант Павлюк подякував надзвичайникам за вкрай важливу та об’ємну роботу і привітав їх із прийдешнім професійним святом — Днем рятівника, котрий відзначатимуть в Україні 17 вересня.

Тяжко спостерігати біль та страждання мирних жителів у прифронтових містах, що постійно перебувають під ворожими обстрілами незаконних збройних формувань. Сьогодні відвідав Авдіївку. Побачив, як відновлюють пошкоджені будинки місцевих мешканців. Був зворушений від слів подяки мешканців, яким відновили помешкання. Моє рішення однозначне: ми будемо нарощувати зусилля в цьому напрямку та наголошую — Україна ніколи нікого не залишить у біді. Це постійна та системна робота у співпраці із місцевими військово-цивільними адміністраціями.


https://armyinform.com.ua/2021/09/komanduvach-obyednanyh-syl-oznajomyvsya-z-perebigom-remontno-vidnovlyuvalnyh-robit-v-avdiyivczi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *