Комбат-тестінг: світ вивчає як надана Україні зброя показує себе в сучасній війні – Резніков

За останні 80 років відбувається перша відкрита війна, в якій беруть участь регулярні війська збройних сил двох країн. Тож міжнародні партнери вивчають, як використовується їхня зброя у сучасній війні та як українські війська ведуть бойові дії.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Їх генерали, їх аналітики, їх генштаби оцінили, як ведуть бойові дії українські ЗСУ і сектор безпеки й оборони в цілому. Як ухвалюються рішення в нашому Генштабі, нашими командувачами тих чи інших сил або оперативних командувань, і які є наслідки з точки зору перемог», – наголосив Резніков.

За його словами, наразі відбувається так званий комбат-тестінг, як використовується зброя міжнародних партнерів у сучасній війні.

«За останні 80 років – це перша відкрита війна, коли в ній беруть відкрито участь регулярні збройні сили двох країн. Всі інші збройні конфлікти, які візьмете, – там десь або терористи, або якісь повстанці, повалення уряду тощо. Вперше регулярна армія іншої країни вторгається в іншу країну і їй протистоїть армія цієї країни. І це триває із застосуванням всіх сил і засобів: літаків, артилерії, балістичні крилаті ракети, хімічна зброя тощо. Тому для західних партнерів, я переконаний, це теж цікавий момент – як їх зброя буде працювати в той чи інший спосіб», – наголосив Резніков.

Міністр оборони відзначив, що українські війська вже продемонстрували, як можна пристосувати західне легке озброєння та, використовуючи джипи й траки, мобільними групами знищувати танки.

https://armyinform.com.ua/2022/05/08/kombat-testing-svit-vyvchaye-yak-nadana-ukrayini-zbroya-pokazuye-sebe-v-suchasnij-vijni-reznikov/