Комплекс «Оболонь-А» розробник пропонує встановити й на бронеавтомобіль «Дозор-Б»

Комплекс автоматизованого управління артилерійськими батареєю та дивізіоном «Оболонь-А» планується розробити й для тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б». Про це повідомив головний конструктор ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА», професор з озброєння та військової техніки Богдан Оліярник.

Головний конструктор ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА» Богдан Оліярник

За його словами, комплекс «Оболонь-А» вже розроблений для гусеничної техніки на базі МТ-ЛБ. Також був розроблений і колісний варіант на базі КрАЗ.

Утім, існує потреба війська і в броньованому колісному варіанті, якого досі не було. У даному контексті «ЛОРТА» запропонувала Міноборони базу автомобіля «Дозор-Б».

— Сподіваємося, що протягом наступного року відповідні роботи будуть завершені, і цей варіант також приймуть на озброєння ЗСУ, — розповів Богдан Оліярник.

Нагадаємо, що комплекс автоматизованого управління артилерійськими батареєю та дивізіоном «Оболонь-А» розробляли і продовжують удосконалювати на ДП «Львівський державний завод «Лорта». До складу комплексу для дивізіону входять 8 машин. На озброєння війська його прийнято у 2019 році.

Детальніше про комплекс «Оболонь-А» (з відео) читайте незабаром на АрміяInform.

Читайте також: Український малогабаритний комплекс радіорозвідки Plastun бачить ворожі об’єкти за 15 км

https://armyinform.com.ua/2021/10/kompleks-obolon-a-rozrobnyk-proponuye-vstanovyty-j-na-broneavtomobil-dozor-b/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *