Композитні гумові траки на БМП

Компанія Rheinmetall успішно завершила демонстраційні випробування гусеничної системи Soucy Composite Rubber Track (CRT) на бойовій машині піхоти Lynx KF41. Про це повідомляється на сайті компанії.

Керуючий директор Rheinmetall Гарі Стюарт розповів, що демонстрація CRT підтвердила, що БМП Lynx здатна використовувати як сталеві (SteelTrack), так і композитні гумові гусениці.

− Машина була переконфігурована з базової сталевої гусеничної системи на композитну гумову, успішно продемонструвавши роботу на системі CRT, а потім повернулася до базової конфігурації Steel Track, − зазачив Гарі Стюарт.

Це зі свого боку довело, що БМП Lynx дозволяє військовим конфігурувати транспортний засіб відповідно до експлуатаційних потреб.

Завдяки гнучкості гусеничної системи бойову машину можна налаштувати на меншу вагу, щоб полегшити транспортування та потенційно зменшити загальні експлуатаційні витрати протягом терміну служби транспортних засобів.

Слід додати, що у Rheinmetall не припиняють вдосконалювати БМП Lynx і намагаються підвищити її бойові спроможності. Вперше вона була представлена у 2016 році на виставці Eurosatory, через два роки була показана «важча» версія KF41, на якій, власне, випробовують нову гусеничну систему. Угорщина у 2020 році замовила для своїх збройних сил 218 таких машин на понад 2 млрд євро.

[embedded content]

Підготував Микола Федорків

https://armyinform.com.ua/2021/11/kompozytni-gumovi-traky-na-bmp/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *