Комвзводу морпіхів завоював «срібло» на чемпіонаті України з кіокушин карате

Командир взводу, викладач Школи морського піхотинця Навчального центру ВМС ЗСУ старший лейтенант Ігор Залєвський став призером чемпіонату України з кіокушин карате, який днями відбувся в Дніпрі.

У змаганнях взяли участь близько двохсот  спортсменів з усіх областей нашої країни. Вони налічували чотири вікові категорії: юнаки, юніори і дорослі, відбувалися на двох татамі як в розділі «куміте», так і в розділі «ката».

Рівень підготовки бійців був дійсно високим, а бої динамічними й цікавими. Практично кожен суперник — чемпіон України або призер Європи. І те, що старший лейтенант Ігор Залєвський здобув «срібло», говорить про високий рівень підготовки морпіха.

— Карате займаюсь з раннього дитинства.  У 17 років, після закінчення школи, я вступив до Військової академії (м. Одеса) на факультет ДШВ та морської піхоти. То було здійснення дитячої мрії, але у зв’язку з тим, що кіокушин у навчальному закладі не практикували, я почав займатися рукопашним боєм. Було не складно, адже той, хто займається карате, впевнено почуває себе в інших єдиноборствах, — розповідає морпіх.

Проте після випуску Ігор знову повернувся до кіокушин-навчання, яке, до слова, є дуже вимогливим.

— Карате — це спосіб життя. Наприклад, я прокидаюся о п’ятій ранку і одразу йду на пробіжку, роблю розтяжку та розігріваюся на турніках. В обід маю повноцінне тренування, адже в Школі облаштував собі невеличкий спортзал для тренувань, ввечері знову турнік та бруси. І так щодня, крім неділі.  Навіть коли тіло хоче зупинитися, сила волі продовжує підштовхувати до руху і перемог над собою. Це і є карате, — говорить Ігор Залєвський.

А ще офіцер стверджує, що заняття спортом  допомагають йому в житті. Можливо, саме завдяки ним молодий лейтенант, який через пів року після випуску потрапив в ООС, з легкістю змінив кімоно на бронежилет, а спортивний зал — на поле бою.

Сьогодні старший лейтенант Ігор Залєвський власним прикладом доводить курсантам Школи морського піхотинця, що не існує жодної межі в саморозвитку людини. Тому не дивно, що його підлеглі за час навчання не лише значно підвищують свою фізичну підготовку, але й отримують неоціненний бойовий досвід.

—  Незабаром у Миколаєві відбудуться змагання зі змішаних єдиноборств, тому наразі я готуюся до них. А взагалі, мені дуже хочеться спробувати себе на чемпіонаті Європи та світу, а там, можливо, й до Олімпіади недалеко, — ділиться амбітними планами морський піхотинець.

https://armyinform.com.ua/2021/09/komvzvodu-morpihiv-zavoyuvav-sriblo-na-chempionati-ukrayiny-z-kiokushyn-karate/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *